Get Adobe Flash player

szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej   W środę 10 stycznia 2014 roku w szkołach gminy Białogard odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestnicy musieli rozwiązać test z dziesięcioma pytaniami, a zakres wiadomości obejmował zawartość publikacji pani Aldony Dobrzyńskiej p.t. „Polak mądry przed szkodą. O pożarach i innych zagrożeniach”. Według regulaminu OTWP uczniowie podzieleni zostali na 2 kategorie wiekowe:


kategoria I – uczniowie szkół podstawowych, klasy I-VI,
kategoria II - uczniowie szkół podstawowych, klasa VII oraz gimnazjum klasy II i III.
   Eliminacje wyłoniły reprezentantów szkół, którzy przystąpią 7 lutego 2018 roku do finału gminnego OTWP, który odbędzie się w Gimnazjum w Pomianowie. Organizatorem jest Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Białogardzie oraz Urząd Gminy Białogard przy bardzo dużym zaangażowaniu szkół z terenu gminy Białogard. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a tym którzy przeszli do następnego etapu życzymy powodzenia.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem