Get Adobe Flash player

Sfinalizowanie II etapu projektu unijnego w Gminie Białogard   30 listopada 2017r. Wójt Gminy Białogard – Jacek Smoliński podpisał umowę o dofinansowanie projektu: „Utworzenie Sali Tradycji Rybackich w Czarnowęsach”. Umowa z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego – Jarosławem Rzepą, została podpisana na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.


   W wyniku realizacji projektu powstanie Sala Tradycji Rybackich i ścieżka edukacyjno-przyrodnicza -miejsce, które służyć będzie zarówno mieszkańcom jak i turystom do rekreacji oraz propagowania wiedzy z zakresu rybactwa, ekologii i kultywowania tradycji rybackich regionu. Koszt całego przedsięwzięcia to 264 tys. zł z czego dofinansowanie z Programu Rybactwo i Morze 2014-2020 wyniesie 221 tys. zł, Gmina zaś zabezpieczy w swoim budżecie na ten cel 43 tys. zł.
   Pomyślna realizacja tego projektu wpłynie na poprawę infrastruktury rekreacyjnej i wypoczynkowej przeznaczonej na użytek mieszkańców Gminy Białogard i turystów. W maju 2018 planowane jest zakończenie inwestycji, której szczególnie oczekują mieszkańcy Czarnowęs.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem