Get Adobe Flash player

konkurs plastyczny OSP   W dniu 28 listopada 2017 roku odbył się gminny finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Zapobiegajmy Pożarom". Organizatorami był Urząd Gminy Białogard oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Białogardzie, przy dużej współpracy szkół z terenu gminy Białogard. Finał odbył się w sali obrad Urzędu Gminy Białogard, a do konkursu zgłoszono 29 prac w 3 kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: Alicja Kubiś – Sekretarz Gminy Białogard, mł. bryg. Jacek Twardoń – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Białogardzie, druhna Joanna Angrot – członek Komisji do spraw młodzieży przy Zarządzie Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Białogardzie oraz Joanna Czupreta – Inspektor do spraw oświaty, kultury, kultury fizycznej i sportu oraz obsługi Rady Gminy, podjęło decyzję o wyłonieniu pięciu najlepszych prac z każdej kategorii, które zostaną przesłane na etap powiatowy konkursu. Prace pozostałych uczestników zostaną wystawione w Urzędzie Gminy Białogard, a wszyscy uczestnicy zostaną niebawem nagrodzeni drobnymi upominkami. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i osobom, które pomogły w organizacji, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach konkursu.

 

Wyniki:
I grupa wiekowa - przedszkola
1. Łapot Paweł, SP Stanomino - Podwilcze
2. Śliwa Matylda, SP Stanomino - Rarwino
3. Kucharska Zuzanna, SP Stanomino - Zagórze
4. Grabowska Aniela, SP Stanomino - Kamosowo
5. Kądziela Nadia, SP Stanomino - Łęczno

 

II grupa wiekowa - szkoła podstawowa klasy I-III
1. Jałowiec Fabian, SP Kościernica - Pękanino
2. Dziubińska Kornelia, SP Stanomino - Podwilcze
3. Zacharek Arkadiusz, SP Kościernica - Pustkowo
4. Grabczyńska Zuzanna, SP Kościernica - Lulewice
5. Nowicki Nikodem, SP Stanomino - Sińce

 

III grupa wiekowa - szkoła podstawowa klasy IV-VI
1. Szafarczyk Błażej, SP Stanomino - Kamosowo
2. Zacharek Lena, SP Kościernica - Nosówko
3. Jaciubek Julia, SP Rogowo - Przegonia
4. Hasik Julia, SP Stanomino - Rarwino
5. Śliwa Maksymilian, SP Stanomino - Rarwino

 

Prezes ZOG ZOSP RP w Białogardzie
Przemysław Zawadzki

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem