Get Adobe Flash player

Warsztaty wiązankowe   W Podwilczu ( gmina Białogard), w tamtejszej bibliotece, pamiętając o tych, których nie ma już wśród nas, po raz kolejny mieszkańcy mogli spotkać się na warsztatach „wiązankowych”, gdzie tworzyli piękne stroiki na groby najbliższych. W tym roku były to kompozycje na sztucznym świerku z różnokolorowymi dodatkami i ozdobami. Każdy uczestnik we własnym zakresie, przy wsparciu prowadzącej spotkanie, mógł stworzyć niepowtarzalny egzemplarz, element naszej kultury.

Czas wspólnie spędzony w miłym towarzystwie, przy pysznych, własnoręcznie upieczonych ciastach, minął szybko i bezpowrotnie.

 

Dziękuję wszystkim za obecność.

Agnieszka Dziubińska -
           bibliotekarka

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem