Get Adobe Flash player

piec   Mieszkańcy Żelimuchy zyskali całoroczne miejsce spotkań, zebrań, wspólnych imprez. W dniu 27 października w obecności Wójta Gminy Białogard Pana Jacka Smolińskiego, Sekretarz Gminy Białogard Pani Alicji Kubiś oraz Sołtys Sołectwa Żelimucha Pani Zofii Legięć odebrana została inwestycja wykonania ogrzewania kominkowego w budynku świetlicy. Inwestycja współfinansowana była przy udziale środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach nagrodzonego projektu „Taki mamy klimat” w konkursie „Granty Sołeckie 2017”. Instalacja ogrzewania umożliwi mieszkańcom Żelimuchy organizację spotkań i wspólnych inicjatyw przez cały rok kalendarzowy.

 

 

 

taki mamy klimat

taki mamy klimat

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem