Get Adobe Flash player

Zakup książek do Gminnej Biblioteki Publicznej w Stanominie i jej filii ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.   Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie otrzymała od Biblioteki Narodowej 5430 zł dofinansowania na zakup nowości wydawniczych. Kwota ta w całości została przeznaczona na zakup nowości książkowych zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i starszych czytelników naszych bibliotek.


   Wśród zakupionych książek znajduje się najnowsza powieść naszej wspaniałej białogardzkiej poetki pani Alicji Flis „Wenecka mgła”, którą szczególnie polecamy. Nie zabrakło nowości dla najmłodszych czytelników – dźwiękowe książki w pięknie oprawionych wydaniach z ulubionymi bohaterami bajek. Dla uczniów szkoły podstawowej seria opowiadań. Młodzież oraz starsi czytelnicy naszych bibliotek na pewno znajdą pozycje książkowe odpowiadające ich oczekiwaniom.
Zachęcamy do odwiedzania naszych Bibliotek.

 

 

Ewa Juszczyk
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stanominie

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem