Get Adobe Flash player

„Biżuteria z modeliny” w filii bibliotecznej w Podwilczu   W ostatnich latach biżuteria z modeliny zyskała bardzo na popularności. Nikogo już nie dziwi widok kolczyków pączków czy bransoletek ze słodkościami. Modelinową biżuterię noszą już nawet celebryci w popularnych programach telewizyjnych. Dzieci ją uwielbiają, dorośli również nie mogą przejść obojętnie. Modelina często niedoceniana, kryje w sobie ogromny potencjał twórczy. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.


   W filii bibliotecznej w Podwilczu odbyły się warsztaty tworzenia biżuterii z modeliny, które poprowadziła stażystka p. Agnieszka Łapot.

 

Agnieszka Dziubińska

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem