Get Adobe Flash player

XII ŚWIĘTO LATAWCA   W sobotę 16 września 2017 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Stanominie wzięli udział w XII Święcie Latawca, które odbyło się na stadionie przy ul. Moniuszki w Białogardzie. Z klasy trzeciej szkołę reprezentowali: Leonard Dudkiewicz, Zuzanna Hasik oraz Dariusz Łobaczewski z wychowawcą Danutą Rynkiewicz. Klasę piątą reprezentowała Julia Hasik. Uczestnicy startowali w kategorii: OPEN, w grupie składającej się z 4 osób. Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów dyplom i pamiątkowy medal. Szkoła otrzymała również dyplom oraz nagrodę rzeczową.

 

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem