Get Adobe Flash player

„Miałeś, chamie, złoty róg,„Miałeś, chamie, złoty róg,

Miałeś, chamie, czapkę z piór ;[…]

[…] ostał ci się ino sznur.

   8 września br. Biblioteka w Stanominie po raz kolejny włączyła się do Akcji Narodowego Czytania, tym razem wspólnie czytaliśmy najbardziej charakterystyczne fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. W tle dekoracji można było zobaczyć migawki z filmu w reż. Andrzeja Wajdy, ponadto uczestnicy mogli otrzymać pamiątkowy stempel nadesłany do biblioteki z Kancelarii Prezydenta RP.

 

   Za stołem weselnym i na widowni zasiedli, Pani Alicja Kubiś – sekretarz gminy Białogard, Pan Krzysztof Skrzycki – dyrektor Szkoły Podstawowej w Stanominie, bibliotekarze, czytelnicy, sympatycy biblioteki oraz nauczyciele i uczniowie klas gimnazjalnych ze Szkoły w Stanominie.

   O jadło i napoje na stół weselny zadbały Aleksandra Bonalska, Maria Jańczuk, Janina Wingrowicz i Ela Kussowska.

 

Dziękuję wszystkim

Barbara Kacprowska

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem