Get Adobe Flash player

LEKCJA ŻYWEJ HISTORII W STANOMINIE    30 stycznia 2017 roku odbyła się w szkole w Stanominie Lekcja Żywej Historii prowadzona przez Bractwo Rycerskie Kerin. Uczniowie mieli okazję cofnąć się do średniowiecza, aby poznać zwyczaje rycerskie. Dowiedzieli się, jak wyglądała droga wiodąca młodzieńca od pazia do rycerza. Przyglądali się walkom rycerskim, odgrywali różne role oraz przymierzali zbroje i stroje rycerskie. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak pokaz oręża. Działalności dydaktycznej Bractwa Kerin patronuje TVP Historia.

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem