Get Adobe Flash player

DSC01217

   Już po raz trzeci sołtysi Dargikowa, Klępina i Żytelkowa zaprosili mieszkańców tychże sołectw do wspólnej zabawy. W tym roku gospodarzem pikniku rodzinnego było Żytelkowo. Organizatorzy zaprosili dzieci do zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach i korzystania z przejażdżek na koniach ze stajni Leonardo z Dargikowa. W międzyczasie dzieci brały udział w konkursach i pałaszowały lody oraz przygotowane przez mieszkańców ciasta. Tradycją już się stało, że piękne prace plastyczne wykonane przez dzieci oglądała i nagradzała gigantyczna mrówka. Dorośli mieszkańcy stanęli w szranki w slalomie, a alkogogle imitujące stan upojenia alkoholowego sprawiły, że ruchy zawodników wzbudzały salwy śmiechu. Równie wesoło było podczas rozgrywanych pod wieczór meczów siatkówki.

W przerwach można było posilić się grillowanymi lub pieczonymi nad ogniskiem kiełbaskami, a zabawa przy muzyce trwała do późnych godzin wieczornych.
Organizatorzy festynu serdecznie dziękują państwu Sokołowskim i panu Andrzejowi Wrzesińskiemu, a także wszystkim niewymienionym wspierającym, bez pomocy których nie udałoby się zorganizować tak udanego pikniku rodzinnego.
Równie gorąco dziękujemy firmom i organizacjom wspierającym (niekiedy trzeci raz z rzędu) organizację festynu tj. sklep Jysk Białogard, Uniflor Wojciech Radzicki, „Zrąb” Zakład Usług Leśnych Marek Tarnowski, Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych, Bistro Jajo, PSB Mrówka, Hurtownia Materiałów Biurowych Optim z Miastka, G.en Gaz Energia S.A. Karlino, Stajnia Leonardo z Dargikowa oraz Wytwórnia Lodów „Jaś” z Koszalina.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem