Get Adobe Flash player

III Rajd rowerowy w Podwilczu   W tym roku to już trzeci rajd rowerowy w Podwilczu zorganizowany przez sołtys Podwilcza Panią Ewę Nazarkiewicz we współpracy z filią biblioteczną w Podwilczu.
   Pogoda na szczęście dopisała. Zabawa udała się i wszyscy byli zadowoleni.
   Przed rajdem uczestnicy spotkali się na placu przy OSP na krótką pogadankę o bezpieczeństwie podczas jazdy na rowerze, którą poprowadziła Starszy sierżant p. Kinga Plucińska – Gudełlajsta z Białogardu. Uczestnicy rajdu otrzymali kamizelki odblaskowe i gadżety do rowerów.

   Rajd poprowadził kolarz medalista z Podwilcza Jan Domasławski . Trasa przebiegała przez przepiękne lasy Podwilcza w wymiarze 10 kilometrów. Na rowerach podróżowali nie tylko mieszkańcy Podwilcza ale także Rarwina, Stanomina i Rychowa . W Rajdzie uczestniczył również Wójt Gminy Białogard Pan Jacek Smoliński z rodziną.
   Dziękujemy Pani sołtys za zasponsorowanie słodkości, owoców, lodów i napojów dla uczestników rajdu. Podziękowania również za pyszną grochówkę i bigos, który zjedliśmy na leśnej polanie, na świeżym powietrzu.
   Serdeczne podziękowania dla uczestników rajdu, pana Jana Domasławskiego oraz pani Kingi Plucińskiej-Gudełlajsta .

 

Agnieszka Dziubińska

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem