Get Adobe Flash player

Festyn rodzinny w Pomianowie   Dnia 7 lipca br. w filii bibliotecznej w Pomianowie odbył się festyn rodzinny zorganizowany przy współpracy biblioteki z Sołtysem, rodzicami oraz sponsorami. Pogoda niestety nie dopisała i festyn zorganizowaliśmy w bibliotece. Mimo, to humory wszystkim dopisywały. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli wzięli udział w licznych konkurencjach sportowych. W wolnych chwilach uczestnicy mogli skosztować kiełbasek z grilla oraz słodkości.
Serdeczne podziękowania dla Tom&Tom Bistro Jajo, Państwa Figa z Pomianowa oraz rodziców za pomoc w zorganizowaniu festynu.

 

Ewa Juszczyk-Lachs

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem