Get Adobe Flash player

„WAKACJE JUŻ BLISKO”   19 czerwca br. uczniowie kl. III b z Zespołu Szkół w Stanominie wraz z opiekunem Panią Iwoną Madejską - Zalewską wybrali się na ostatnie przedwakacyjne spotkanie do naszej biblioteki.
   Niespodzianką dla dzieci było zakończenie „Konkursu Szybkiego Czytania”, w którym uczestniczyli od I klasy, Pani Iwona przez wszystkich nazywana Panią Kasią przypomniała zasady konkursu, omówiła wyniki i na koniec wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody. Uczniowie pokazali swoje umiejętności czytając fragmenty książki Elżbiety Zubrzyckiej pt. „Dręczyciel w Szkole”. Po tak zwanej części oficjalnej, przy lodach i innych słodkościach spędziliśmy miło czas. Na czas wakacji pożegnałam się z częścią uczniów, lecz ci miejscowi na pewno odwiedzą naszą bibliotekę.

 

   Dziękuję Pani Kasi i uczniom za miłą współpracę, a Pani Małgorzacie Parol za wypieki.
   Spotkamy się po wakacjach już jako czwartacy.

 

Barbara Kacprowska
Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem