Get Adobe Flash player

Akcja "Jak nie czytam jak czytam" w SP Kościernica   1 czerwca 2017r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Kościernicy wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy oraz przybyli goście - Pan Wójt Jacek Smoliński, zastępca wójta Pani Alicja Kubiś, uczniowie i nauczycie ze Szkoły Podstawowej w Stanominie i Szkoły Podstawowej w Rogowie przystąpili do ogólnopolskiej akcji masowego czytania w jednym momencie. Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Zastępca wójta Pani Alicja Kubiś rozpoczęła akcję i wszystkim przeczytała wiersz "Książka", następnie uczeń klasy III SP Kościernica, Maciej Walczak, reprezentant Gminy Białogard w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta..." (finał odbędzie się 12 czerwca 2017r. - trzymamy za Maćka kciuki) wygłosił wiersz, po czym wszyscy uczestnicy na boisku szkolnym przystąpili do czytania.
Czy zeszłoroczny rekord został pobity? Okaże się wkrótce.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem