Get Adobe Flash player

DZIEŃ DZIECKA W ROŚCINIE   Dnia 27 maja 2017 roku w Sołectwie Rościno obchodziliśmy uroczyście Dzień Dziecka. Dzieci podzielone na drużyny otrzymały mapy ze wskazanymi miejscami ukrycia skarbów – zagadek i ruszyły na poszukiwania. Najlepsza okazała się drużyna chłopców. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody. Moc atrakcji i wspaniała pogoda sprawiły, że wszyscy bawili się wspaniale. Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Białogardzie za gadżety, prywatnym sponsorom za wsparcie finansowe naszej imprezy oraz rodzicom za słodkości.

 

Anna Suszyńska

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem