Get Adobe Flash player

KOLEJNY SUKCES UCZENNICY ZESPOŁU SZKÓŁ W STANOMINIE    A oto kolejny sukces! Uczennica z oddziału przedszkolnego dla dzieci sześcioletnich - Antonina Mackiewicz, zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej w powiatowym konkursie plastycznym "Fatima w życiu świętego Jana Pawła II" zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Białogardzie. Gratulujemy Antosi i jej rodzicom !!!

 

 

 

Zespół Szkół w Stanominie

 

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem