Get Adobe Flash player

Dzień Mamy w Rościnie   Dnia 20 maja 2017 roku w świetlicy wiejskiej w Rościnie z okazji zbliżającego się święta zagościły Mamy, mieszkanki naszego Sołectwa. Dzieci ofiarowały przybyłym Mamom prezenty w postaci piosenek, wierszyków i mini recitalu tanecznego. Na stołach gościł słodki poczęstunek. Były łzy wzruszenia, brawa dla występujących oraz mnóstwo uśmiechów. Jeszcze raz serdeczne życzenia dla wszystkich Mieszkanek Sołectwa Rościno.

 

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem