Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŚWIETLICY W ROŚCINIE   W sobotę 21 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Rościnie gościliśmy wspaniałe Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały i wręczały laurki, mówiły wierszyki, był słodki podarunek dla wszystkich. Dziadkowie wspominali wcześniejszy czas, degustowali przepyszne wypieki świetlicowej Pani Bożenki Paluszkiewicz. Niespodzianką była pizza ufundowana przez Łukasza Możdżonka.

   Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas.

 

Anna Suszyńska

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem