Get Adobe Flash player

Lekcje biblioteczne z Gimnazjum   Dnia 12.05.2017 roku po raz kolejny uczniowie Gimnazjum im. Ignacego Krasickiego w Pomianowie uczestniczyli w cyklicznych zajęciach bibliotecznych organizowanych w ramach "Tygodnia bibliotek" oraz współpracy pomiędzy placówkami kulturalno - oświatowymi naszej gminy - Gimnazjum i Filią Biblioteki Publicznej w Pomianowie. Tym razem młodzież miała okazje zapoznać się z twórczością Josepha Conrada Korzeniowskiego.


   W trakcie spotkania gimnazjaliści tworzyli slogany reklamowe propagujące dzieła pisarza, sporządzali notatki biograficzne, rysowali karykatury, a przede wszystkim przekonali się, że biblioteka to ciekawe miejsce zarówno do nauki, jak i do twórczego spędzania czasu. Organizatorem zajęć były: Pani Ewa Juszczyk - Lachs dyrektor GBP w Stanominie i bibliotekarka filii w Pomianowie oraz bibliotekarze Gimnazjum w Pomianowie - Pani Grażyna Mazur - dyrektor szkoły i Pani Ewa Wysocka - Bartniczuk.

 

Ewa Wysocka - Bartniczuk

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem