Get Adobe Flash player

Tydzień Bibliotek w Rogowie   Z okazji Tygodnia Bibliotek filię biblioteczną w Rogowie odwiedziła grupa 4 i 5 -latków wraz z wychowawcą. Wprowadzeniem do zajęć było odczytanie listu skierowanego do dzieci, którego nadawcą była książka. Oczywiście dzieci musiały odgadnąć kto ten list napisał. Dzięki temu listowi cała grupa dowiedziała się jak szanować i dbać o wszystkie książki.

Kontynuacją zajęć było czytanie zmienionej wersji bajki o czerwonym Kapturku. W czasie czytania dzieci poprawiały błędy, które zauważyły w tekście. Następnym zadaniem było wykonanie plakatu o Czerwonym Kapturku. Dzieci wykonały dwa plakaty, jeden do biblioteki, a drugi do swojej sali.
   Na zakończenie w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas, dzieci dostały zakładki do swojej ulubionej książeczki.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem