Get Adobe Flash player

ELIMINACJE GMINNE 49 TURNIEJU RECYTATORSKIEGO "PTAKI, PTASZKI I PTASZĘTA POLNE"   05 maja 2017 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie przeprowadzono gminne eliminacje 49 Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne". W eliminacjach wzięło udział 23 recytatorów ze szkół położonych na terenie gminy Białogard. Jury po wysłuchaniu wszystkich utworów dokonało oceny prezentacji i wyłoniło laureatów konkursu.

Laureatami eliminacji gminnych, którzy jednocześnie zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych zostali:

> Dariusz Obszyński - Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
> Maciej Walczak - Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
> Amelia Smolińska - Zespół Szkół w Stanominie,
> Oliwia Durawa - Szkoła Podstawowa w Rogowie,
> Zuzanna Szczepaniak - Zespół Szkół w Stanominie,
> Kacper Witek - Gimnazjum w Pomianowie.
   Na turnieju gościł Wójt Gminy Białogard - Pan Jacek Smoliński, który serdecznie powitał uczestników oraz zastępca Wójta Pani Alicja Kubiś. Po ogłoszeniu wyników Pani Wójt wraz z Panią Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Ewą Juszczyk-Lachs wręczyły wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody książkowe. Nagrody oraz poczęstunek ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie. Wszystkim uczestnikom, zaangażowanym nauczycielom oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do organizacji konkursu dziękujemy. Laureatom gratulujemy i zapraszamy na eliminacje powiatowe, które odbędą się 16-go maja o godz.1100 w Karlinie.

Organizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna oraz Zespół Szkół w Stanominie.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem