Get Adobe Flash player

Dzień Ziemi    Dnia 24 kwietnia odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Ziemi, w których uczestniczyli zaproszeni goście: zastępca wójta p. Alicja Kubiś oraz przedstawiciele nadleśnictwa, a także nauczyciele i uczniowie. Podczas apelu można było zobaczyć krótką prezentację multimedialną dotyczącą ekologii. Każda z klas przygotowała i zaprezentowała plakaty oraz wiersze nt. ochrony środowiska.

Goście wysoko ocenili prace uczniów, natomiast wyróżnili występ klasy I. Po zakończonym apelu p. Wójt wręczyła nagrodę uczennicy klasy IIIa, Julii Litewce, która zdobyła I miejsce w gminnym konkursie plastycznym pt.: „Każdy wie, jak dbać o środowisko”. Szkoła otrzymała pieniężną nagrodę, za którą zostały zakupione sadzonki lawendy, posadzone na szkolnej rabacie. Włączyliśmy się również wraz z nadleśnictwem do akcji „1000 drzew na minutę”, sadząc grabowy żywopłot, składający się z ok. 150 sadzonek.

 

Nauczyciel przyrody, Agata Nojek Sokołowska

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem