Get Adobe Flash player

DZIEŃ Z NAUKĄ W STANOMINIE - UCZYMY SIĘ PRZEZ EKSPERYMENT   Piątek 28 kwietnia 2017 roku był dla uczniów Zespołu Szkół w Stanominie dniem niezwykłym. Do naszej szkoły przybyli naukowcy z Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy "EduFun" z Gdańska. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy udziałem w pokazie specjalnym - Chemia ognia, a tam dowiedzieliśmy się, że ogień może powstać z odpowiedniej mieszaniny składników chemicznych.

Następnie uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych podzielonych na 4 moduły:
> Mikołaj Kopernik - Odkrywamy Kosmos
> Gabriel Fahrenheit - Zimno jeszcze większe niż na Antarktydzie
> Daniel Gralach - Elektrostatyka
> Maria Skłodowska-Curie - Chemiczne mini SHOW
  Na długo zapamiętamy, że można dotknąć -200 stopni C i nie odmrozić sobie ręki, kto z nas jest dobrym przewodnikiem prądu, a przy okazji komu "włosy stanęły dęba" oraz jak powstaje chemiczna lawa. Oj, żeby tak można było się uczyć każdego dnia ... . Już dzisiaj wiemy, że taki dzień zorganizujemy również za rok.
 

Zespół Szkół w Stanominie.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem