XVIII Tydzień Bibliotek

8-15 maja 2021

 Kochani Czytelnicy!

W dniach od 8 do 15 maja 2021 roku obchodzimy Tydzień Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w Bibliotece”. Niestety, to już drugi rok z rzędu w którym ten Tydzień będzie „inny” od wszystkich. Ponownie nie spotkamy się na żywo z Naszymi czytelnikami na wieczorkach, warsztatach, zajęciach organizowanych w Naszych Bibliotekach ze względu na sytuację epidemiologiczną występująca w naszym kraju.

Zgodnie z hasłami „Myśl pozytywnie”, które już ponad rok zdobią Nasze Biblioteki mamy Nadzieję, że to już niebawem wszystko minie. Powrócimy do „normalności” i znowu wspólnie z Naszymi czytelnikami, niezależnie od wieku spotkamy się na uroczystościach i wieczorkach. Dziękujemy Naszym wszystkim czytelnikom, którzy mimo pandemii odwiedzają Nasze biblioteki i w dalszym ciągu wypożyczają księgozbiór i czasopisma. To właśnie z myślą o Was ciągle uzupełniamy Nasz księgozbiór sugerując się Waszymi preferencjami Czytelniczymi. My Bibliotekarze tęsknimy za bezpośrednim kontaktem z czytelnikami. Nikt nie spodziewał się, że to „wszystko” będzie trwało tak długo.

Zapraszamy do odwiedzania Naszej strony internetowej www.biblioteka-stanomino podczas trwania Tygodnia Bibliotek, gdzie znajdziecie aktualności na temat Naszych placówek na terenie Gminy Białogard.

Z okazji zbliżającego się Dnia Bibliotekarza życzę wszystkim bibliotekarzom a przede wszystkim swoim pracownikom pani Basi, pani Monice oraz pani Agnieszce samych pozytywnych chwil, dużo czytelników i nowości wydawniczych. Życzę wytrwałości w wykonywaniu pracy bibliotekarza i pozytywnego nastawienia do świata.

Dziękuje za wkład w wykonywaną pracę z czytelnikiem i propagowanie czytelnictwa na terenie Naszej Gminy. Zarażajcie wszystkich swoim pozytywnym sposobem bycia i uśmiechem.

Dziękuje za współpracę i że zawsze mogę na Was liczyć. Mogę śmiało napisać po raz kolejny, że nie jeden pracodawca może mi zazdrościć takich pracowników. W tym dniu i nie tylko Dziękuje za wszystko.

Życzę wszystkim Naszym Czytelnikom, moim pracownikom i sobie szybkiego powrotu do „normalności” i abyśmy jak najszybciej spotkali się ponownie w Naszych Bibliotekach.

 

Ewa Juszczyk-Lachs

FB 1200x628