Get Adobe Flash player

RAJD ROWEROWY W DESZCZU
5 września br. odbył się Rajd Rowerowy w gminie Białogard, który rozpoczął się w sołectwie Nosówko. Uczestnicy pokonali 15 km trasy przebiegającej głównie przez teren Nadleśnictwa Białogard. Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej, Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców okolicznych miejscowości, bowiem w imprezie uczestniczyło ponad 80 osób. Największym miłośnikiem wyprawy i tym samym najbardziej wytrwałym uczestnikiem okazała się suczka Florka, która nie odstępowała swoich właścicieli na krok. Nieodłącznym elementem Rajdu była też przeprawa przez piach, kałuże i błoto, z czego najbardziej zadowoleni byli najmłodsi uczestnicy. Nie obyło się też bez awarii na trasie ale dzięki pomocy naszej wspaniałej ekipy technicznej, która czuwała podczas całej wyprawy nad rajdowcami, udało się wszystkim pomyślnie ukończyć Rajd. Na zakończenie wspaniałej wyprawy uczestnicy zasiedli przy ognisku, gdzie odbyło się wspólnie biesiadowanie. Natomiast na najmłodszych uczestników czekała Loteria Fantowa. (Karolina Dondera)

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem