RAJD ROWEROWY W DESZCZU
5 września br. odbył się Rajd Rowerowy w gminie Białogard, który rozpoczął się w sołectwie Nosówko. Uczestnicy pokonali 15 km trasy przebiegającej głównie przez teren Nadleśnictwa Białogard. Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej, Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców okolicznych miejscowości, bowiem w imprezie uczestniczyło ponad 80 osób. Największym miłośnikiem wyprawy i tym samym najbardziej wytrwałym uczestnikiem okazała się suczka Florka, która nie odstępowała swoich właścicieli na krok. Nieodłącznym elementem Rajdu była też przeprawa przez piach, kałuże i błoto, z czego najbardziej zadowoleni byli najmłodsi uczestnicy. Nie obyło się też bez awarii na trasie ale dzięki pomocy naszej wspaniałej ekipy technicznej, która czuwała podczas całej wyprawy nad rajdowcami, udało się wszystkim pomyślnie ukończyć Rajd. Na zakończenie wspaniałej wyprawy uczestnicy zasiedli przy ognisku, gdzie odbyło się wspólnie biesiadowanie. Natomiast na najmłodszych uczestników czekała Loteria Fantowa. (Karolina Dondera)