Get Adobe Flash player

 

kaprys 2 debczyno 1014326

Gospodarstwo agroturystyczne Kaprys 2 jest położone w miejscowości Dębczyno, odległej mniej więcej 4 kilometry od Białogardu, 14 kilometrów od Karlina i 40 kilometrów od nadmorskich miejscowości takich jak Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Sarbinowo czy Mielno.

Nazwa naszego gospodarstwa nawiązuje do założonej przez naszą rodzinę agroturystyki Kaprys w Kowańczu obok Karlina, która już od wielu lat cieszy się uznaniem gości odwiedzających Pomorze Zachodnie. Naszym gościom zapewniamy podobne, wysokie standardy. Na wynajem oferujemy 3 pokoje sypialne z telewizorami oraz ogólnodostępne: kuchnię i łazienkę.

Atrakcje: Gospodarstwo agroturystyczne Kaprys 2 jest położone w bardzo spokojnej, malowniczej, wiejskiej miejscowości. Dookoła jest mnóstwo pól, niewielkich wzgórz, zieleni i tras, które można pokonywać rowerem. Bardzo blisko jest też rzeka Parsęta, gdzie można łowić ryby i organizować spływy kajakowe. Niedaleko w miejscowości Byszyno można wypocząć nad pięknym jeziorem.

Agroturystyka Kaprys 2

Dębczyno 23
78-200 Białogard
kom. 698852004
kom. 698586172

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem