Get Adobe Flash player

leonardo   Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w Dargikowie 8 km od Białogardu. Oferujemy noclegi w pokojach 3, 5 i 8 osobowych z łazienkami. Każdy z gości ma dostęp do świetlicy, w której znajduje się aneks kuchenny wyposażony w kuchnię gazową, czajnik elektryczny, lokówkę oraz komplet zastawy stołowej. Jest tam również miejsce do odpoczynku przy kominku oraz telewizor.
   Gospodarstwo zlokalizowane jest z dala od zgiełku miejskiego, w okolicy lasu i kilkunastu hektarów pól oraz łąk. Teren, na którym położone jest gospodarstwo stanowi atrakcyjne miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, biegaczy oraz turystów pieszych.


Na terenie gospodarstwa znajduje się miejsce do biesiadowania przy ognisku oraz plac zabaw dla dzieci.
Posiadamy również miejsce gdzie można zorganizować imprezy okolicznościowe na ok. 20-30 osób.
Na terenie gospodarstwa znajduje się stajnia rekreacyjno- sportowa, w której można nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności jeździeckie. Organizujemy rajdy konne jednodniowe po okolicy, dwudniowe nad morze oraz kilkudniowe. W czasie ferii, wakacji i długich weekendów organizujemy wypoczynek w siodle dla dzieci i dorosłych.

 

https://www.facebook.com/StajniaLeonardo/?ref=settings
http://stajnialeonardo.pl/

 

Kontakt:
Sebastian Francuzik nr Tel. 696005774
Dargikowo 28
78-200 Białogard

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rajdy konne-nauka jazdy konnej- wakacje w siodle dla dzieci i dorosłych- spotkania integracyjne- wakacje rodzinne-pobyt indywidualny- imprezy okolicznościowe

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem