Get Adobe Flash player

Anna Tołodziecka   Pani Anna Tołodziecka - pierwsza i do tej pory jedyna w historii Gminy Białogard kobieta, która stanęła na czele Ochotniczej Straży Pożarnej. Pani Ania udowodniła że kobieta także może być strażakiem . Karierę strażacką rozpoczęła w 2001 r. i od razu została wybrana na Prezesa OSP Stanomino. Pełnienie tej funkcji wymaga stanowczości, cierpliwości i wyrozumiałości. Od 12 lat rządzi mocną ręką jak niejeden facet - prawdziwa „kobieta z charakterem ”. Służy pomocą i zawsze można na nią liczyć. Jej poczucie humoru jest powszechnie znane, a uśmiechem potrafi rozładować nawet najbardziej stresująca sytuację. Ma świetny kontakt z młodzieżą, zajmowała się Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, z którą największe sukcesy odnosiła w zawodach sportowo-pożarniczych. Jest dowódcą Kobiecej Drużyny Pożarniczej.

 

   Z Panią Anną można z nią porozmawiać o wszystkim. Bardzo ceni wsparcie i pomoc druhów z jednostki. Od kilku lat z powodzeniem współpracuje ze strażakami z niemieckiego powiatu Mecklenburgische Seenplatte. W uznaniu za współpracę została odznaczona „Die Ehrennadel des Landesfeuerwehrverbandes Mecklenburg-Vorpommern e.V in Silber ”.Uhonorowana niejednym medalem, jest inicjatorką różnych imprez, organizowanych z myślą o strażakach, po to by wynagrodzić ich trud ratowania życia i mienia. Hobby dh Anny to oczywiście straż, ogrodnictwo, gotowanie i robótki ręczne. Tym pasjom oddaje się w każdej wolnej chwili. Jej dewiza to” Ten jest większy między ludźmi kto umie służyć i kto poświęca siebie dla dobra innych..”

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem