Get Adobe Flash player

   Joanna Kowalewska – od 2003 roku wydawca i redaktor naczelny tygodnika Białogardzianin, gazety, która ukazuje się na terenie Powiatu Białogardzkiego. - Od przeszło 10 lat poruszamy tematy i piszemy o sprawach mieszkańców Gminy Białogard. Na bieżąco uczestniczymy w życiu kulturalnym, społecznym i sportowym. Na łamach gazety relacjonujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia. – mówi Joanna Kowalewska. Tygodnik Białogardzianin sprzedawany jest prawie w każdej wsi Gminy Białogard i cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

Od 2011 roku jest mieszkanką Żeleźna – spokojnej wsi, w której naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku. Spokojne wiejskie życie sprzyja rozwojowi talentów, a Pani Joanna z zawodu jest plastykiem. W przyszłości planuje rzeźbić i otworzyć pracownię ceramiki. Piec do wypalania ceramicznych rzeźb jest już gotowy. Potrzeba tylko czasu, którego każdemu z nas brakuje, aby zrealizować swoje marzenia, bo jak mówi poeta „grzechem jest marnować talent, który otrzymaliśmy od Boga”.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem