Get Adobe Flash player

Program usuwania barszczu Sosnowskiego z terenu Gminy Białogard    W związku z kontynuacją w 2018 r. zadań wynikających z Programu usuwania Barszczu Sosnowskiego, właściciele nieruchomości położonych na terenie gminy Białogard, na których występują siedliska barszczu, mogą w terminie do 15 marca 2018 r. włączyć się w jego realizację na zasadach wynikających z Regulaminu naboru wniosków na udzielenie dofinansowania ze środków WFOŚ i GW w Szczecinie w formie dotacji.


Zadanie związane z usuwaniem Barszczu Sosnowskiego z terenu Gminy Białogard dofinansowane może być do 75% wartości kosztów kwalifikowanych ze środków WFOŚ i GW, pozostałe 25% kosztów, sfinansowane zostanie ze środków stanowiących wkład własny właścicieli nieruchomości, którzy przystąpią do Programu usuwania Barszczu Sosnowskiego z terenu Gminy Białogard.
Warunkiem przystąpienia do programu jest zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej oraz zawarcie przez właścicieli nieruchomości porozumienia z Gminą Białogard w sprawie wspólnego realizowania tego Programu.
Szczegółowe informacje w sprawie przystąpienia do Programu usuwania Barszczu Sosnowskiego można uzyskać pod nr tel. 94 312 79 71 lub osobiście w pok. nr 6 w Urzędzie Gminy w Białogardzie przy ulicy Wileńskiej 8.

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem